Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Bulimia-Uzależnienie od jedzenia
Autor Wiadomość
Rainbow_RISING

Wysłany: 24-03-2015   Bulimia-Uzależnienie od jedzenia [Cytuj]

Witam,
Od jakiegoś czasu cierpie na te przypadlosc. Nikt nie wie.
Chcialabym uzyskac jakiekolwiek wsparcie gdyż w moim miescie się tego nie leczy, jest mi bardzo ciężko. Szukam choć jednej osoby do porozmawiania, proszę o odpowiedzi. Może ktoś cierpi na to samo? Odpowiem publicznie jak to wygląda jeśli będą zainteresowani
 
 
alakacja

Wysłany: 13-04-2015    [Cytuj]

Może skontaktuj się z nimi http://agnusterapia.pl/dietetyka a coś będą tobie w stanie doradzić, skoro nie masz pomocy u siebie w mieście to musisz szukać właśnie dalej, ale może to i lepiej.
 
 
miodzio

Wysłany: 13-04-2015   prywatny ośrodek? [Cytuj]

Ze strony wytczytałem, że to ośrodek prywatny - zwykle leczenie w takim wiąże się ze sporymi opłatami. Nie widzę też nic o kwalifikacjach kadry itp. Ośrodki "państwowe" sa pod tym względem kontrolowane. Prywatny - powinien się pochwalić certyfikatami, superwizją itd.

Stąd moje pytanie: czemu właśnie ich polecasz? Masz jakieś doświadcznia w korzystaniu z terapii u nich? Napisz coś więcej, by nie wyglądało to na reklamę :) W końcu to forum, na którym dzielimy się SWOIM doświadczeniem, by wspierać innych.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna