Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
czego sie spodziewac?
Autor Wiadomość
gelko

Wysłany: 29-12-2016   czego sie spodziewac? [Cytuj]

Dzien dobry wszyscy!
Po 13 latach regularnego palenia wreszcie udalo mi sie zaliczyc najdluzsza przerwe (ponad pol roku). Czuje sie coraz lepiej. Mam pytanie do kolegow ktorzy wytrwali rok badz dluzej w abstynencji. Przypominam ze palilem bardzo dlugo i dosc intensywnie. Teraz po tych 7 miesiacach wiem ze chce kontynuowac zycie bez ziola ale nie wiem czego sie spodziewac. Boje sie ze te 13 lat palenia pozostawi nieodwracalne zmiany w mozgu, ze juz nigdy nie bedzie tak jak dawniej. Na internecie spotyka sie tyle roznych sprzecznych informacji. Jedni naukowcy przekonuja, ze marihuana moze zostac wydalona z organizmu i ze mozg sie regeneruje. Inni ze zmiany sa nieodwracalne a czesc thc na zawsze pozostanie w organizmie. Jak wy postrzegacie zmiany jakie zaszly w waszym zyciu czy samopoczuciu po latach badz chocby roku abstynencji? Czy z kazdym miesiacem jest lepiej? Czy miewacie momenty zwatpienia? Z gory dziekuje za odpowiedzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna