Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejne postanowienie poprawy
Autor Wiadomość
silesia

Wysłany: 14-04-2018   Kolejne postanowienie poprawy [Cytuj]

Wczoraj postanowiłem po raz kolejny zerwać z MJ, ostatnia moja próba trwała 12 miesięcy i przerwałem ją z powodu czysto praktycznego, wyszedłem z więzienia i chciałem to jakoś uczcić...
Ktoś może powiedzieć, że 12 miesięcy abstynencji w więzieniu (wyrok 42 miesiące) to nic,a wręcz błahostka ? Nic bardziej mylnego w każdym z/k dostęp do różnych używek jest tak prosty jak na każdym osiedlu, a czasem dużo prostszy. Do rzeczy jednak, w moim życiu przerobiłem już kilka uzależnień między innymi od : amfetaminy, extazy, alkoholu i nikotyny. Z trzema pierwszymi zmagałem się bardzo długo bo mniej więcej od wieku 9/10 - 22 lata, nikotyne zacząłem palić w wieku 23 lat właśnie po zamknięciu w z/k, a THC hmmm to długa opowieść lecz praktykowałem palenie z przerwami około 15 lat. Aktualnie mam lat 28 i moja tabela abstynencji wygląda tak:

Alkohol - 6 lat abstynencji
Amfetamina - 7 lat abstynencji
Extazy - 6 lat abstynencji
THC - 2 dni abstynencji
Nikotyna - 2 dni abstynencji

Po co to pisze? Może by dodać sobie siły w kolejnej walce, a może by dodać jej Tobie, w końcu wszyscy jej będziemy potrzebować.
 
 
wrotek

Wysłany: 06-05-2018   Re: Kolejne postanowienie poprawy [Cytuj]

w sumie z wiekszoscia wiekszysz problemow sie uporales. Z uzaleznieniem od trawki mozna zyc, jezeli sie nie ma predyspozycji do chorob psychycznych.
 
 
Marek11

Wysłany: 22-05-2018    [Cytuj]

I tak radze jej nie palic bo podobno kazdy moze sie nabawic choroby psychicznej, miales jakies problemy w wiezieniu jak nie paliles trawy? Tzn depresje, ammotywacja, stany lekowe itp?
Jak nie to sie ciesz, i rzuc to jaknajszybciej
Bo ja sie nabawilem sporo rzeczy i lecze sie juz rok..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna