Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Po co wprowadzac akceptacje postow
Autor Wiadomość
Driver21

Wysłany: 27-11-2011    [Cytuj]

Ja mam pytanie do admina forum. Po co wprowadzac akceptacje postow, skoro widac, ze nie zawsze nadazasz za zaakceptowaniem ?
 
 
Bryan

Wysłany: 27-11-2011    [Cytuj]

Podbijam.
 
 
mastik
(:

Wysłany: 27-11-2011    [Cytuj]

to pytanie juz padło kilka razy, odpowiedz jest na forum...
jesli dobrze pamiętam: po prostu takie coś jak jest teraz się sprawdza.
 
 
raff
don kichot

Wysłany: 27-11-2011    [Cytuj]

Ujaranym i zaślepionym spamerom, dziękujemy, czyż nie?
 
 
Bryan

Wysłany: 28-11-2011    [Cytuj]

Hahahaha :)
 
 
Driver21

Wysłany: 29-11-2011    [Cytuj]

No dobrze, niech bedzie, ze to przeciwko spamowi i niepotrzebnym wpisom, ale Admin nie zawsze ma czas, a widac czasem po ilosci postow czekajacych na dodanie i godzinie, warto by bylo zatrudnic kogos jeszcze do pomocy. Bo liczba uzytkownikow rosnie z dnia na dzien :) Mozna by bylo cos z tym zrobic, czyz nie ?
 
 
miodzio

Wysłany: 29-11-2011   oczekiwanie [Cytuj]

czasem pare godzin trzeba zaczekac, to fakt

jesli bedzie wiecej takich glosow, to zrobie nabor kolejnych adminow

na razie zalecam... cierpliwosc :) to cecha, ktora warto cwiczyc ;)
 
 
Bryan

Wysłany: 29-11-2011    [Cytuj]

@Driver21 "Bo liczba uzytkownikow rosnie z dnia na dzien :)" - nie martw się, towarzystwo się przerzedzi, sporo osób ma słomiany zapał :).
 
 
nikiriki

Wysłany: 03-04-2012    [Cytuj]

dopiszcie mój głos, bo mnie też to denerwuje ;)
 
 
miodzio

Wysłany: 03-04-2012   ... [Cytuj]

"staram sie pogodzic bezpieczenstwo z wygoda - z priorytetem jednak ustawionym na bezpieczenstwo, dlatego prosze o cierpliwosc"

to fragment stad: http://www.intus.ehost.pl...topic.php?t=376


czyli temat nowy nie jest, ale cudownej recepty nadal brak - zatem ponownie pozostaje mi prosic o cierpliwosc i zaufac, ze ta niedogodnosc nie zniecheci forumowiczow do korzystania z forum
 
 
Bryan

Wysłany: 03-04-2012    [Cytuj]

Nadzieję, że ta - nazwijmy to delikatnie - niedogodność nie zniechęci zbyt dużej liczby osób można mieć, lecz głównie dzięki temu, że strony o akurat takiej tematyce można raczej policzyć na palcach jednej ręki :).
 
 
mastik
(:

Wysłany: 03-04-2012    [Cytuj]

a może by się dało ustawić grupę zaufanych użytkowników, która by miała akceptowane posty automatycznie? widziałem podobne rozwiązania na innych forach. do tej grupy np. byliby przypisywani użytkownicy z 20 mailami i miesięcznym stażem, których treść nie budziła by zastrzeżeń?
jeden wygłup wypisywał by z tej grupy. treści kontrowersyjne były by nagradzane żółtmi kartkami...

chociaż to co jest teraz ma tą zaletę że powoduje dodatkowy powód do zastanowienia się nad własną treścią zanim się wyśle i dzieki temu wyższy poziom.

ostatnio mało jest botów ale kiedyś to było więcej reklam viagry i innych badziewi które na prawdę nie pasowałyby tutaj :)
 
 
miodzio

Wysłany: 03-04-2012   zerkne [Cytuj]

w Swieta bede mial wiecej czasu i poszperam w opcjach forum pod katem zaufanej grupy
 
 
Kolega

Wysłany: 04-04-2012    [Cytuj]

Mastik dobry pomysl. Z pewnoscia ulatwi to szybkosc w odpowiedziach i ogolna komunikacje na forum
 
 
mastik
(:

Wysłany: 04-04-2012    [Cytuj]

przydała by się też możliwość edycji swoich postów oczywiście z założeniem, że są ostatnie w wątku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna