Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Marionetka na sznurkach maryśki
Autor Wiadomość
merida
merida

Wysłany: 08-01-2016   Marionetka na sznurkach maryśki [Cytuj]

Witam serdecznie .
Mam 33 lata .Od 8 lat jestem w związku z partnerem który jara .Od roku jara bardzo duże ilości marihuany .Mamy coreczkę .
Do mnie zaczeło tak naprawdę teraz docierać co ten narkotyk zrobił z tego człowieka .
Co zrobił ze mną .
Partner wykancza mnie psychicznie .Co jakiś czas i to jest związane z tym ze akurat nie moze sobie czegos zapalić bo nie da się zorganizować lub przez to ze ja zaczynam od niego wymagac minimalnego wkladu w zycie moje córki ,urzadza mi maraton wykanczania nerwowo.
Twierdzi ze nie wie czy mnie kocha ze tak wlasciwie to moja wszystko wina ze nam sie nie układa .I ze moze mi sie jeszcze uda zapracować najego miłość
Argumenty jego sa tak glupie że aż sie płakać chce .Ale najgorsze jest w tym to ze tak potrafi to zrobić ze wzbudza we mnie ogromne poczucie winy .
A ja głupia sobie pozniej tłumacze przez kilka dni ze przeciez to nie jest prawda .
On pracuje ,daje pieniadze wiec ja nie mam prawa nic chceic od niego .
Ja tez nie mam prawa do odpoczynku ,do chorowania ,
Jest odludkiem .
Wszystko go drazni .
Ma wahania nastoju
Wprowadza bardzo nieprzyjemną atmosfere w domu
Ja mimo to piszac ten post do Was nadal czuje sie winna .
Jestem od niego uzależniona finansowo i mieszkaniowo .
 
 
merida
merida

Wysłany: 08-01-2016    [Cytuj]

Chce się rozstać.Zostawić. myślicie że jeżeli Nas straci mnie i córkę to zechce coś ze sobą zrobić.Leczyć się.
 
 
Sarnaa3
walcz a wygrasz:-)

Wysłany: 18-01-2016    [Cytuj]

a czego ty chcesz ,jestes gotowa być przy nim jak on bedzie się leczył,czy potrafisz postawić mu granice i być konsekwentna,

jeśli chcesz być z nim idż na terapie sama ,jeśli nie chcesz być z nim idź na terapię sama żebyś nie zwariowała,

jak chcesz to poczytaj mój temat i zobaczysz na co decydujesz sie zostając z nim ale i tak musisz iść na terapię
 
 
niebieska

Wysłany: 26-01-2016    [Cytuj]

życie z taką osobą jest cieżkie. Mój chłopak właśnie rozpoczyna terapię. W piątek ma pierwsze spotkanie, ja cały vzas myślę o terapii dla wspołuzaleznionych. bardzo chce mu pomóc. Mówi, że strasznie się męczy. Cały czas chce zapalić, ale od 17 dni się nie złamał. Wiem to bo ciągle jest ze mną albo z bratem. Powoli odcina się od ćpającego środowiska swoich kumpli. Nie widziali się już 9 dni a tak to co 2-3 dni ciągle. Wiem też że cierpi więc nie ma szans by zapalił. Problem polega na tym, że zespół odstawienia jest bardzo intensywny u niego i nie wiem jak mu pomóc przez to przejść
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna