Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Terapia we Wrocławiu
Autor Wiadomość
Korek

Wysłany: 05-11-2009   Terapia we Wrocławiu [Cytuj]

Witam wszystkich :) tak jak w temacie chodzi o utworzenie grupy terapeutycznej dla mlodych ludzi z Wrocławia no i ew okolic (jesli dla kogos nie byloby problemu z dojazdem). Pomysł nie jest nowy, bo grupa miala juz ruszyć po tych wakacjach, jednak zabrakło chętnych i w sumie zostałem tylko ja.

Planowana terapia miałaby ruszyc od stycznia nowego roku. Prowadzilby ja miodzio. Na chwile obecna wiem tyle, ze spotkania odbywalyby sie raz w tygodniu, prawdopodobnie w czwartki po poludniu. Ograniczen w sumie nie ma, jednak bedzie to terapia raczej dla ludzi mlodych ok 20 lat. Co do problemu to mysle ze nie bedzie tu ograniczen typu: tylko dla uzaleznionych od zielonego. Z reszta jesli beda chetni to miodzio jako specjalista i glowny organizator udzieli wszystkich informacji itd.

Osobiście sam uczęszczam na terapie indywidualną, raz w tygodniu która prowadzi wlasnie miodzio. Niedługo minie rok odkąd raz w tygodniu chodze na spotkania. Jestem naprawde bardzo zadowolony, bo sam napewno nie zrobilbym takich postepow (choc wiele jest jeszcze do zrobienia). Nie ukrywam ze terapia grupowa bardzo mnie ciekawi i chetnie wzial bym udzial w czyms takim. Chodzi tylko o to zeby zebrac jakas ekipe. Na chwile obecna musza to byc 3 osoby, czyli 2 osoby plus ja, to minimum.

Zachecam wiec wszystkich ze swoim zielonym lub innym klopotem do wziecia udzialu, bo mozna tylko zyskac i napewno bedzie ciekawie i sympatycznie. Wiem bo pracuje z miodziem od roku i polecam :) PS. nie zebym robil jakas reklame ale serio, gosc jest w porzadku.

Tak jak pisalem grupa jesli juz to ruszylaby od stycznia, ale mysle ze juz warto sie namyslac organizowac :)


PS. miodzio, jak mozesz to zrob ten temat jako przyklejony albo ogloszenie itd zeby byl widoczny tu na forum. Jesli o czyms zapomnialem lub cos przekrecilem to krytyka mile widziana :D

Dzieki :)
 
 
miodzio

Wysłany: 05-11-2009   :) [Cytuj]

zastanowie sie, jak sie do tego odniesc w poniedzialek :) bede mial wtedy spokojniejszy umysl
 
 
miodzio

Wysłany: 19-11-2009   terapia we Wrocławiu [Cytuj]

To tak dopowiadając i porządkując :)

- spotkania byłyby co tydzień (2 godziny)
- start: gdy zbierze się grupa (minimum 6 osób)
- dla osób w wieku 18-25 (ale bez sztywnego trzymania się tych granic)
- niezależnie od przyjmowanego środka
- cel ogólny: zmiana schematów, które sprawiają że sięgam po środki mimo problemów, jakie mam przez to
- cele szczegółowe: ustalimy w trakcie :)

Chętnych lub mających pytania proszę o kontakt na maila: jmaciuk@o2.pl

Prowadzący grupę przedstawia się w tym linku:
www.zielonemity.republika.pl/roboty.html
 
 
Epikur

Wysłany: 28-02-2010    [Cytuj]

Witam wszystkich,
a takze deklaruje swoja chec do udzialu w ewentualnej terapii. Napisalem maila do miodzia i zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam
 
 
Fatal310

Wysłany: 17-03-2010    [Cytuj]

z checia bym sie zapisla do tej grupy ale niestety do Wroclawia mam jakies 600km a moze i wiecej.
 
 
AmneziaHaze

Wysłany: 20-03-2010    [Cytuj]

coś nie ma chętnych. ja jestem z Wrocławia, tylko nie porównywałbym marihuany do alkoholu - zdecydowanie słabiej uzależnia i uważam można to okiełznać samemu. w Polsce pali oficjalnie 4 mln osób, nieoficjalnie - lepiej nie wiedzieć. wystarczy zerknąć na procent osób na forum i długość jego funkcjonowania, by zrozumieć co jest grane. pozdrawiam :-)
 
 
miodzio

Wysłany: 23-03-2010   grupa [Cytuj]

rozumiem, ze tak jest u Ciebie, ze uzaleznienie jest slabe i porafisz samodzielnie odstawic palenie - fajnie ze slowem "uwazam" podkreslasz, ze to co piszesz to Twoja wlasna opinia - jednak potencjal uzalezniajacy marihuany nie jest wcale tak niepozorny i sa osoby, ktore maja inaczej niz Ty i bez terapii nie sa w stanie przestac

co do grupy to jest juz kilku chetnych, ktorzy uznali swa bezsilnosc wobec nalogu palenia - jednak nie mozemy uzgodnic pasujacej wszystkim godziny i dnia - dlatego na razie zapraszam na spotkania indywidualne - jak ustalimy wspolny termin, to mozliwe beda spotkania grupowe
 
 
miodzio

Wysłany: 19-10-2010   grupa we Wrocławiu [Cytuj]

Podbijam temat, bo zbiera sie grupa osob chetnych na wspieranie sie w trzezwieniu w ramach spotkan grupowych. Pare osob zdeklarowalo udzial, ale jeszcze jest kilka wolnych miejsc. Staramy sie by to byla grupa kameralna (do 8 osob) i "branzowa" (w sensie: mlody wiek i wiodacym narkotykiem marihuana). Chetnych zapraszam do konktaktu ze mna.
 
 
Smok

Wysłany: 20-11-2010    [Cytuj]

Chętnie przyszedł bym na takie spotkanie. Mieszkam teraz niedalego Wrocka. Proszę o info na PW. Pozdrawiam
 
 
miodzio

Wysłany: 31-08-2011   Wrocław [Cytuj]

Wobec pytań przesyłanych na priva: w tej chwili nie prowadzimy spotkań grupowych. Zapraszam na rozmowy indywidualne. Chętnych - proszę o kontakt, by uzgodnić termin.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna