Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka
Autor Wiadomość
breaker
gg : 5558475

Wysłany: 06-11-2008   Muzyka [Cytuj]

skoro rozmaitości to rozmaitości :) może porozmawiamy o muzyce ? czego słuchacie, co lubicie, co tworzycie ? :)
 
 
miodzio

Wysłany: 04-12-2008   :) [Cytuj]

widze, ze temat upadl - ale zaryzykuje: slucham reggae troche, troche folku, world music czy jak tam no nazwac... acha: etno :) nie tworze nic poza balladami na gitarce dla zony :) i improwizacjami na klarnecie (a to z powodu slabej gry ;) )
 
 
klaudia

Wysłany: 05-12-2008   pociagnijmy wiec ten temat:))) [Cytuj]

u nas w domu baaardzo duuuzo muzyki - zwlaszcza, ze maz bębniarz. a ja niedoszly muzyk.
(na studia poszlam juz niemuzyczne:))) )
raczej same czady(z pogranicza punk, metal, hardcore), troche ladniejszych piosenek - trzeba by przytaczac nazwy zespołow chyba:))) - grunge to sie kiedys nazywalo, choc to zdecydowanie za waskie ujęcie i wielce nieprecyzyjne , troche garazowych dzwiekow klubowych (takich z podziemia angielskiego).
i rozne elektro.i troche i czasem ska.ale w ujeciu bialym tylko. i naprawde sporadycznie.
podzial jest bowiem taki ze maz wali bardziej po klimacie zywi ludzie i zywe instrumenty,
a ja bardziej w kierunku komutera:);P

(nieraz wlasnie sie zastanawialam jak sie u nas pojawila trawa - zero klimatu:))))przynajmniej muzycznego. )
pozdrawiam :)
 
 
jonny

Wysłany: 19-01-2009    [Cytuj]

ja troche gram na gitarach, czasem śpiewam...

o to co kiedys stworzyłem - to żaden profesjonalny utworek - ale posłuchajcie, zapraszam

http://www.wrzuta.pl/audio/lC2EID1WRk/zzzz
 
 
Krzysiek87
uzalezniony

Wysłany: 19-03-2009    [Cytuj]

Słucham na ta chwile sporo pozytywnej wibracjii Vavamuffin, Maleo Regge Rockers (z Regge)
Raz, Dwa, Trzy Ryszard Rynkowki i Radia:)
a pozatym z Polskiego hiphopu Eldo Grammatik... pozdrawiam
 
 
poczesany19
zrób coś !


Wysłany: 26-03-2009    [Cytuj]

w sumie to słuchałem wszystkiego chyba, ale ostatnio porytych kawałków mało znanych dj'ów takich jak Leidback Luke , Boris Dlugosch , Steve Angello , Martin Solveig , Carl Cox , Pete Tong , deadmau5 i takie tam xD jednym słowem house , electro house trochę trance, electro trance i takie tam połączenia xD ale teraz gdy rzucam przeskoczę na pozytywne wibrację i pozytywne rege xD
 
 
Mariusz

Wysłany: 31-03-2009    [Cytuj]

Rock Rules ;) , ale nie ograniczam sie tylko do jednego rodzaju muzyki . Pozdrawiam .
 
 
Krzysiek87
uzalezniony

Wysłany: 28-04-2009    [Cytuj]

i dodoam jeszce pare plyt ktorych slucham narazie jeszcze na mp3 jak Mor.WA Uliczne Esperanto, Muniek T.Love Myslovitz śp.Marek Grechuta zyjacy w sercach wielu:)
 
 
cyberlama

Wysłany: 03-06-2009    [Cytuj]

Cassandra Wilson, Herbie Hancock, Matthew Herbert, Jamie Lidell, z elektroniki Clark, Tim Exile (ostatnio), Pivot... i dużo klasyki, w tym łagodząco-terapeutycznie doskonały Mozart. Pozdro
(jestem muzykiem)
 
 
Dymecky

Wysłany: 10-07-2009    [Cytuj]

Dżem, Pink Floyd, Bob Marley...
 
 
Crystal Clear


Wysłany: 02-10-2009    [Cytuj]

Za dużo by wymieniać :) najlepiej będzie jak zajrzycie pod ten oto adres http://chomikuj.pl/Ambientt może komuś muzyka przeze mnie umieszczona przypadnie do gustu? Pozdrawiam ;-]
 
 
Korek

Wysłany: 03-10-2009    [Cytuj]

Chillout, Ambient, Longue to moje ulubione klimaty :):)
 
 
Crystal Clear


Wysłany: 03-10-2009    [Cytuj]

W takim razie powinieneś się czuć u mnie na chomiku jak u siebie w domu ;)
 
 
Korek

Wysłany: 04-10-2009    [Cytuj]

Dokładnie :) byłem na chomiku i przeklądałem Twoją kolekcje, no nie powiem...jest z czego wybierać! moze polecasz cos szczególnie? (raczej wole taki żywszy chillout, np. z wokalem niż taki totalnie wolny Aambient ) Sam myslalem ze mam sporo takiej muzy ale jak widze ilosc albumow u Ciebie to nie wiem od czego zaczac :D
 
 
Crystal Clear


Wysłany: 04-10-2009    [Cytuj]

Hej!
Totalnie wolnych ambientów nie słucham i raczej u mnie czegoś takiego nie znajdziesz :) wiesz ciężko mi coś polecić bo na chomika wrzucam tylko swoje ulubione albumy ( przeszły ostrą selekte ) na pewno powinieneś zapoznać się z twórczością mojego guru muzycznego Simona Posforda ma wiele różnych projektów może zacznij od Ott-a. Pozdro! ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna