Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
moja dziewczyna...
Autor Wiadomość
toTylkoJa

Wysłany: 25-02-2008   moja dziewczyna... [Cytuj]

większość osób opisanych w innych t6ematach to mężczyźni...
u mnie jest inaczej bo uzaleznienie dotyczy mojej dziewczyny, kocham ją ale nie lubie jak bliska mi osoba marnuje swoje zdrowie i życie
co mogę zrobić w takiej sytuacji bo na rozmowy z "lekarzami" się na pewno nie zgodzi. jeśli któryś chłopak miał lub ma podobnie jak moja sytuacja proszę zeby się wypowiedział co zrobił w takiej sytuacji
 
 
Ania
Ania

Wysłany: 07-06-2008   Hej [Cytuj]

Co prawda nie wiem jak Ci pomóc. Ale mogę napisać tylko jedno, ona sama musi zdać sobie sprawę, że ma problem i chcieć rzucić to gówno. Tak było ze mną, tylko, że ja rzuciłam nie dla chłopaka lecz dla siebie (choć on miał też przestać bakać ze mną... ale to już inna historia). Zdałam sobie prawę, że coś jest nie tak jak zawaliłam I rok na studiach. Stwierdziłam, że muszę dokonać wyboru albo przyszłość albo zabawa. Miałam wtedy 19 lat, teraz mam 24 i od tamtej pory nie jaram (choć to było moim życiem, sposobem spędzania czasu ze znajomymi, codziennością). Trawka dużo zabrała mi w życiu, wiele żałuje, niestety nie da rady cofnąć czasu. A szkoda bo mam duże problemy z pamięcią. Trawka niszcy, wiem po swoim przypadku...
życzę powodzenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna