Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
czemu
Autor Wiadomość
krosno

Wysłany: 22-08-2009   czemu

że 5 jest większe niż 3. taki tytuł wywodu.

pozwalamy zabijać setki tysięcy ludzi na wojnach o różnym podłożu, a walczymy o życie osoby uzależnionej

pozwalamy umierać z głodu, a wydajemy pieniądze na walkę z narkomanią

zamiast edukowania biednych, edukujemy o szkodliwości narkotyków

zamiast pokazywania jak ojciec pierze dziecko po pijaku, pokazujemy, że po kwasie rodzice zjedli noworodka

zabraniamy narkotyków, a czerpiemy zyski z alkoholu i papierosów

nie ma równowagi na świecie odkąd ludzie zaczęli myśleć i we wszystko ingerować, czerpiąc własne zyski i troszcząc się o własny interes wmawiając głupim co jest dobre, a co złe. silniejszy wygrywa, po co ta iluzja? pomóżmy wszystkim zaczynając od najsłabszych, albo dajmy im umrzeć naturalną śmiercią. nasza kilkusetletnia historia uciemiężonego narodu niczego nas nie nauczyła? tyle lat od wojny, a putin i steinbach nadal pukają do drzwi.

"Pomóżcie nam albo zabijcie nas wszystkich" - pod takimi hasłami ponad 200 ujgurskich emigrantów protestowało przed chińską ambasadą w Berlinie. źródło tvn24


zakładając, że Wy walczący z plagą narkomani kiedyś doczekacie swego i narkotyki znikną ze świata, kiedy się ockniecie? kiedy zaczniecie się zastanawiać nad rzeczami najistotniejszymi?

nad tym aby głodny nie umarł z głodu, aby biedny nie umarł na skutek braku opieki medycznej, aby bezdomny nie zamarzł, aby zdolny miał szanse edukowania się?

domu nie buduje się zaczynając od dachu, no chyba, że jest się bezdomnym i ma się tylko kawałek kartonu na sobie.

myślmy globalnie, myślmy o rzeczach najistotniejszych, a nie o ratowaniu wielorybów na oczach umierającego z głodu dziecka, albo katowanej żony.

pokazujemy jak naćpany 17latek potrącił dziewczynę, straszne! debata w mediach o szkodliwości narkotyków. niesamowite, ale... nie martw się, było minęło, obejrzałeś reklamy? oglądaj festiwal w SOPOCIE.

myślicie, że obchodzi mnie to wszystko o czym piszę? głodni, biedni, bezdomni, narkomani czy też wieloryby? pewnie, że nie, tak świat mnie chciał ukształtować, jeszcze nie wyleczyłem się z tego. różnimy się tym, że ja nie jestem hipokrytą, pewnych rzeczy nie da się przestawić na inny tor. staram się myśleć realnie, ale pisząc to, wiem, że 5 jest większe niż 3.
 
 
miodzio

Wysłany: 25-09-2009   5 a 3

chyba dobrze, ze temat nie wywolal niepotrzebnej dyskusji na forum - bo i nie dyskusji niniejsze forum sluzy w koncu

niemniej autorowi posta gatuluje blyskotliwych mysli i lekkosci piora - choc nie do konca zrozumialem w czyim imieniu pisze i do kogo kieruje swoje żale

co do tezy matematycznej na temat wyzszosci 5 nad 3 to zgadzam sie w 100% ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna