Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ultimatum "albo, ...albo" ??
Autor Wiadomość
Ona92

Wysłany: 15-11-2009   Ultimatum "albo, ...albo" ?? [Cytuj]

Co z ultimatum "albo, ... albo" ? Jestem z nim 2,5 roku. Ja nie pale 8 miesiecy, on codziennie. Powiedzialam " albo przestaniesz gonic, idziemy na terapie, przestajesz palic, zmienimy kilka zeczy w naszym zwiazku, albo zrywamy całkowicie kontakt" Nie zniose juz tego widze jak mnie to wykańcza, niska samoocena, ciągłe kłutnie, doły. Dajcie jakąś rade bo juz nie wiem co mam robic :(
 
 
flower

Wysłany: 16-11-2009    [Cytuj]

i co ci odpowiedzial?
 
 
Ona92

Wysłany: 16-11-2009    [Cytuj]

Coś w stylu " za dużo byś chciała " Odpowiedziałam że to już dawno powinno się stać, i ze wiem ze to dużo, ale nie ZA DUŻO. Powiedziałam że ma czas na podjęcie decyzji do niedzieli [22.11] . Jak narazie myśli, pisze że kocha, że jeszcze nie zadecydował, że musimy poważnie porozmawiać przed podjęciem przez niego tej decyzji i że przygotowywuje się do rozmowy. Oznajmiłam mu, że wiem iż nie będzie łatwo a ni dla mnie a ni dla niego. Zdaje sobie sprawę z tego ze to bedzie cieżka praca bardziej dla niego ale jednak dla mnie tez bo w sobie tez postanawiam coś zmienić by ten związek był zdrowy. Wiem również że czeka mnie wspieranie go, pocieszanie, podnoszenie na duchu, łagodzenie objawów i że niektóre z nich odbiją się na mnie, dla tego też musze iść na terapie jeśli on się zdecyduje pomijając to co juz jest ze mną nie tak.
 
 
flower

Wysłany: 22-11-2009    [Cytuj]

Ja tez jestem wspoluzalezniona,mimo iz moj chlopak podobno nie pali od ponad pol roku.Tez kazlam mu wybierac,to jest bardzo trudne miesiace dla nas,dla niego tym bardizje,Nietsty on nie chcial isc na terapie,ja bylam raz,ale zrezygnowalam.ANrazie staram sie go wspierac i wierzyc mu i to tyle.Daj znac co zadecydowaliscie,zycze powodzenia i wam i nam;)
 
 
BillyJean85

Wysłany: 16-12-2009    [Cytuj]

Ja tez postawilam ultimatum. Jeśli przegram z narkotykiem, będzie onzaczalo, że nie warto walczyć.
 
 
flower

Wysłany: 17-12-2009    [Cytuj]

Ja zawsze"wygrywalam",prawie.RAz przegralam,rozstalismy sie na jakis czas,a potem on przyszedl z placzem.A jak" wygrywalam" to potem i tak bywalam oklamywana>Jednak mysle ,ze teraz jestemy na takim etapie,ze on rzeczywiscie juz nie pali,i mysli o leczeniu.
 
 
Korek

Wysłany: 17-12-2009    [Cytuj]

Flower gratuluje cierpliwosci i zycze wam powodzenia i trzymam kciuki zeby bylo jak najlepiej! :) dobrze ze dalas mu szanse, czasami do pewnych rzeczy dochodzi sie bardzo dluga droga niestety :( napewno bardzo to doceni, Twoja pomoc i jak juz sie z tym upora bedzie Ci ogromnie wdzieczny :)

PS. moze to dziwnie zabrzmi i nie zrozumi mnie zle, ale trzymaj tez reke na pulsie.. niestety to nalog i czasami bywa tak podstepny i silny, ze mozna znowu sie pogubicwiem bo sam mialem tak nie raz..wiec bacznie sie przygladaj :) Wierze w Ciebie i Twojego faceta, powodzenia!
 
 
flower

Wysłany: 18-12-2009    [Cytuj]

Dziekuje ci;)
trzymam reke na pulsie,staram sie,bo wiem,ze uzalenionemu nie mozna ufac do konca.NAwte po takim czsie.ale tka na dobra sprawe to i tak nie jestem w stanie sprawdzic czy on pali czy nie.
 
 
szyszka

Wysłany: 02-01-2010    [Cytuj]

ja też powiedziałam ALBO PALISZ,ALBO NIE WIDUJESZ SIE Z DZIECKIEM!Jak narazie podzialalo nie pali od miesiąca,ale go znam i wiem,ze może nie wytrzymać.Powodzenia zyczę
 
 
suzi84

Wysłany: 02-01-2010    [Cytuj]

Flower skoro nie jesteś pewna czy pali czy nie zrób mu może test ? Do kupienia w aptece za ok 10 zł. W prezencie podaruj mu pojemnik na mocz i niech przy Tobie zrobi test. Moja rada: Bądz przy tym wszystkim, poniewaz i testy mozna oszukac. Jesli nie będzie miał nic do ukrycia zrobi to bez wahania.

Trzymam kciuki
 
 
flower

Wysłany: 04-01-2010    [Cytuj]

Wiem,ze testy mozna oszukac.Zastanawiam sie nad tym czasem,ale mnie wydaje sie to zbyt upokarzajace.Ale powiem mu,zeby zorbil ten test i zobacze jak zareaguje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna