Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
mam już dosyć
Autor Wiadomość
lenka
lenka

Wysłany: 05-07-2010   mam już dosyć [Cytuj]

nie daje juz rady. mój chłopak jest uzależniony od palenia trwaki. jestem z nim od 2 lat, on pali od 5. wczoraj dostał wyrok 3 miesiace w zawieszeniu na 3 lata. boje się, że jak go zostawie to on sobie z tym nie poradzi i będzie jeszcze gorzej. nie chce już cierpiec, nie mam do niego zaufania i wiem ze to że teraz mówi, że przestanie nic nie znaczy, bo jest uzalezniony i nawet nie potrafi się do tego przyznać. nie chce przez te 3 lata zastanawiać się ciagle czy go złapią i zamkną czy nie. co mam zrobić bo go kocham i nie chce go zostawiać ale juz naprawde nie mam siły na to wszystko...
 
 
suzi84

Wysłany: 15-07-2010    [Cytuj]

Nie poradzi sobie?

Proszę Cie! laska ile on ma lat 3? 5?

Niech w końcu odpowiada za swoje czyny. No chyba że chcesz mu poprawic komfort palenia?

Poczytaj troche forum, tu jest sporo napisane o współuzaleznieniu i zacznij myślec o sobie. I uwierz ... on sobie poradzi bardziej niz Ci się zdaje. Niech stanie twarzą w trzarz z rzeczywistościa to może cos w końcu do niego dotrze.

Ty sama nie masz wpływu na jego palenie a juz napewno nie weźniesz za to odpowiedzialności.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna