Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
poradzcie...
Autor Wiadomość
dagik

Wysłany: 19-06-2007   poradzcie... [Cytuj]

Witam! Chcę zapytać jakie są konsekwencje zgłoszenia się osoby uzależnionej do poradni?Przecież posiadanie narkotyków nie jest legalne.Weszliśmy w konflikt z prawem....Chcę pomóc przyjacielowi i mieć jak najwięcej argumentów.On boi się kłopotów.Bardzo proszę o kontakt z kimś kto udziela lub korzysta z porad specjalisty.

dag
 
 
miodzio

Wysłany: 19-06-2007   drgi a prawo [Cytuj]

nie ma wspolpracy miedy poradnia uzaleznien a policja w sciganiu narkomanow jako przestepow - inaczej nikt by sie nie leczyl - obowiazuje tajemnica danych osobowych i tajemnica lekarska

malo tego - jesli ktos ma juz klopoty z prawem, to podjecie leczenia zwykle jest dobrze widziane przez prokurature - zapadaja nizsze wyroki, a ich wykonanie (nawet jak to juz nie sa kary w zawieszeniu) jest najczesciej odraczane na czas terapii
 
 
dagik

Wysłany: 20-06-2007    [Cytuj]

dziękuję za odpowiedź-mam wiedzę i dobre chęci,oby to wystarczyło ponieważ przede mną prawdziwe wyzwanie czyt.osoba o wyjątkowo trudnym charakterze.....ale nie mogę już patrzeć jak unicestwia się naprawdę wartościowy człowiek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna