Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Olej z nasion konpi
Autor Wiadomość
Semir

Wysłany: 03-11-2012   Olej z nasion konpi [Cytuj]

Witam, jakie szkody wyrządza w mózgu olejek z nasion konopi, takie same jak palenie "tego", bo dostałem produkt, który niby miał mi polepszać pamieć, ale przed wzięciem przeczytałem etykietkę i tu szok, przecież przez "to (palenie)" pogarsza się intelekt, pamieć i motywacja. A tu nagle dany składnik pozyskiwany tez z "tego" ale niby działa przeciwnie polepsza pamieć, motywację, intelekt, a może polepsza tylko w czasie brania, a potem jest tak samo jak z "tym" że pamięć się zamyka brak nam motywacji i jest gorszy intelekt.
 
 
miodzio

Wysłany: 03-11-2012   % [Cytuj]

w nasionach nie ma THC, wiec olej z nasion konopii nie ma właściwości psychoaltywnych o ile jest tłoczony normalnie w celach kulinarnych

chyba ze masz olej haszyszowy, ten jest robiony w inny sposob i w celach wiadomych i oczywiscie zawiera THC

co do leczniczych wlasciwosci oleju z nasion konopii nie umiem nic powiedziec wiecej, niz o innych olejach roslinnych (kwasy tluszczowe faktycznie wspomagaja pamiec itd.)
 
 
Semir

Wysłany: 03-11-2012    [Cytuj]

Jest to składnik tabletek na poprawę pamięci, motywacji, intelektu, który dostałem, gdzieś się doczytałem już nie pamiętam gdzie ze nasiona zawierają 0,2 % tego.
 
 
miodzio

Wysłany: 03-11-2012   pewnosc [Cytuj]

pogadaj z jakims lekarzem albo farmaceuta, to bedziesz mial pelna jasnosc (pokaz mu opakowanie - poczyta sklad i powie ci co i jak)
 
 
Kolega

Wysłany: 31-12-2012    [Cytuj]

Wiele narkotykow teraz juz zabronionych kiedys bylo wykorzystywanych w celach tylko medycznych i pełniły wiele dobrego, jednak czasy wspolczesne u ludzkosc zobaczyla ze mozna rowniez sie tym "nacpac" co zmienilo zupelnie obraz fundamentalny co za tym idzie staly sie tak naprawde jedna z mozliwosci zaglady ludzkosci
 
 
Kolega

Wysłany: 18-01-2013    [Cytuj]

Aktualnie spróbowałem tych tabletek o których mowa w 1 poście. Można je kupić w aptece, a nawet drogeriach. Suplement diety po prostu.
Co do działań to polepsza jakość snu nie wydłużając go i łatwiej rano podnieść się z łózka. Co do pamięci czy samopoczucia nie odczułem żadnych zmian.
 
 
miodzio

Wysłany: 18-01-2013   % [Cytuj]

Trzeba poczytac specyfikacje tego paraleku. Narkotykiem jest konopie zawierajace powyzej 0,2% THC. Jak ma mniej - to jest to zwykle konopie wlokniste, jakie od lat w Pl uprawiano na sznurki itd. Jesli olej jest legalnie w sprzedazy, to podejrzewam, ze jest z wloknistych. Z tego co wiem konopie powyzej 0,2% THC i przetwory z nich nie sa jak dotad dopuszczone do obrotu w kraju, nawet na recepte.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna