Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Wzajemne wsparcie. musimy pomagać sobie razem!!
Autor Wiadomość
Emila

Wysłany: 10-11-2009   Wzajemne wsparcie. musimy pomagać sobie razem!! [Cytuj]

Po raz kolejny rozstalam sie z chłopakiem. Niby nie pali ale ja nie moglam znieść tego braku zaufania z mojej strony. Jestes chora, mam zapalenie nerek...do końca życia i nie mogę ryzykować że kiedyś on znowu zacznie palić , wydawac na to kase itp. Ja musze mieć wsparcie, opieke itp. A on ostatnio mi powiedział że się nad sobą użalam :( tego nie wytrzymałam. Teraz uważa ze skoro ja z nim zerwałam to on nie ma już nic do roboty, daje mi św spokój bo mnie kocha i chce żebym była szczęśliwa ;/ To czy nie może zrobić czegoś co sprawiłoby że będę ale z nim? Chyba najlepszym sposobem bedzie nie odzywanie się bo zawsze piszemy codziennie ze soba nawet jak zerwiemy a moze teraz olać? moze odezwie sie. Co wy na to? co mam robić? ja ejstem silna kobieta ale nie wiem czy dalej warto czy juz go zaostawić...żeby żył po swojemu.

A jak wy się trzymacie dziewczyny?
 
 
flower

Wysłany: 12-11-2009    [Cytuj]

Z wielu sytuacji tez mialam podobna,rozstawalismy sie kilka razy-raz na powaznie,przez jakis czas sie nie odzywalam,potem napisalam mu dluga wyjasniajaca,ale pelna spokoju i milosci wiadomosc.Odezwal sie spotkalismy sie i od tamtego czasu jakby lepiej.Minelo juz pol roku od tamtego rozstania-wierze,ze nie pali,nadal sie klocimy i mamy problemy,a ja watpliwosci.Jednak teraz bardziej moge mu ufac,wiem ze wiele rzeczy zrozumial i zmienil,np przestal wystawac z kumplami pod blokiem i w ogole przestal sie z nimi spotykac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna