Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
rozwjamy sie czyli maly jubel :)
Autor Wiadomość
miodzio

Wysłany: 28-05-2008   rozwjamy sie czyli maly jubel :) [Cytuj]

dzis policzylem, ze nawet odliczajac moje produkcje - przekroczylismy 1000 postow! :D

jest wiec okazja podziekowac wszystkim, ktorzy swymi wpisami przyczyniaja sie do rozoju forum

kazdy z Was wnosi cos waznego i - jak sami nie raz przyznajecie - nawet lektura forum, bez aktywnego w nim udzialu (w sensie zalozenia tematu czy pisaniu postow) potrafi otworzyc oczy na wiele spraw

wielkie dzieki za to Wam wszystkim :D
 
 
ras
dycze dylando

Wysłany: 30-05-2008    [Cytuj]

To Tobie nalezy podziekowac, wiadomo ze bez nas forum nie podzialalo by dlugo, ale to Ty je stworzyles w taki sposob ze przyciaga ludzi z problemami, ktorzy moga tu odnalezc wsparcie i ulatwic sobie wyjscie z problemu. Gratuluje tysiaca, jednoczesnie zycze Ci ( na przekor istoty forum ) aby uzytkownikow bylo jak najmniej... ;)
 
 
Dot

Wysłany: 02-08-2008   akceptacja [Cytuj]

Miodziu,
jestem pierwszy raz na forum, niedawno napisalam o mojej sprawie i otrzymalam odp, ale nie moge jej odczytac. Czy musze najpierw zautoryzowac odpowiadajacego? Jak to dziala? Prosze pomoz. Pozdrawiam. Dot
 
 
miodzio

Wysłany: 06-08-2008   odp [Cytuj]

witaj - dostalas info, ze ktos dopisal sie do Twojego wątku czy odpowiedzial na post - nie mozesz go odczytac, bo go nie zaakceptowalem z powodow opisanych w naglowku :) teraz powinnas moc odczytac ten wpis bez klopotow - pozdrawiam
 
 
Dot
Gość
Wysłany: 07-08-2008    [Cytuj]

Dzieki za wyjasnienie jak to dziala. pozdrawiam
 
 
elpal

Wysłany: 07-10-2008   :-)) [Cytuj]

Ja też sądzę,że to Tobie należą się gratulacje i podziękowania. Ja wiem za co Tobie dziękuję i pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna