Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
prywatne wiadomości
Autor Wiadomość
mastik
(:

Wysłany: 04-05-2011   prywatne wiadomości [Cytuj]

przyszło mi na maila powiadomienie o przywatnej wiadomości, klikam na linka a tam nic nowego?

druga sprawa to jakbym nie dostał na maila powiadomienia to bym nie wiedział jak sprawdzić nowe wiadomości bo z forum nie da się tam wklikać...
 
 
mastik
(:

Wysłany: 04-05-2011    [Cytuj]

chodzi o to że tej wiadomości nie było...
 
 
miodzio

Wysłany: 04-05-2011   spam [Cytuj]

Niestety na forum trafia sporo spamu wszelakiej masci i zanim go usune, to do uczestnikow watku trafia powiadomienie o nowej wiadomosci - nie bardzo jest jak temu zaradzic, graficzne potwierdzenie juz spamerzy obchodza :/ z wiadomosciami prywatnymi mozem sie byc podobnie, innego wytlumaczenia nie widze

co do niemoznosci wklinania sie w wiadomosci z poziomu forum tez nie poradze - wykorzystujemy tu darmowy mechanizm forum, wiec nie ma jak zareklamowac ;)
 
 
miodzio

Wysłany: 04-05-2011   hm... [Cytuj]

w sumie widze inne tlumaczenie...

mogl ktos zalogowac sie wylacznie po to, by wyslac wiadomosc prywatna

jednak jesli ktos sie rejestruje na forum, ale nie zostawia na nim zadnej wiadomosci - to po jednym dniu jest wykasowany wraz z kilkudziesiecioma spamerami

w trakcie jak jest kasowany - znikaja z forum wszelkie inne jego dzialania, takze wiadomosci prywatne ktore wyslal

jedyna metoda to uzywanie maila (powyzej wiad. prv.) lub jakikolwiek wpis na forum (zgodny z regulaminem)
 
 
mastik
(:

Wysłany: 04-05-2011    [Cytuj]

jeśli chodzi o wklikanie się w wiadomości to wystarczy umieścić gdzieś linka:
http://www.intus.ehost.pl...hp?folder=inbox
w widocznym miejscu...
w ten sposób każdy zalogowany bedzie mógł sprawdzić swoje wiadomości.
oczywiscie mogę sobie zapamiętac tego linka w ulubionych ale nie o to przeciez chodzi by miec do jednej strony 2 linki.
 
 
miodzio

Wysłany: 04-05-2011   link [Cytuj]

dobry pomysl - zajme sie tym... w wolnej chwili ;)
 
 
mastik
(:

Wysłany: 14-03-2012    [Cytuj]

prokrastynacja? ;)
 
 
miodzio

Wysłany: 14-03-2012   :))) [Cytuj]

ech, raczej zycie przerasta obowiazkami - ale dzieki za to, ze jestes "gryzacym sumieniem" - wielki post do dobry czas do zmian w dobra strone, wiec mam mocne postanowienie ruszyc temat
 
 
miodzio

Wysłany: 20-03-2012   podwojna stopka [Cytuj]

podwojna stopa to tylko przy perkusji pasuje - a i to nie w kazdej muzyce - tak dlugo nad tym dlubalem w forum, ze teraz sam nie wiem gdzie to wyklikalem, ze sa dwa linki na dole do wiadomosci :)

niech bedzie ze to dla wyboru: jeden otwiera w nowym oknie, a drugi w tym samym ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna