Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
życie na trzeźwo
Autor Wiadomość
mastik
(:

Wysłany: 07-04-2012    [Cytuj]

on się nazywał "Allen" a nie Alan
 
 
nikiriki

Wysłany: 10-04-2012    [Cytuj]

Radku, gratuluję Twojej abstynencji , ja właśnie uczę się 'imprezować' na czysto, ciężko jest ze względu na brak pewności siebie która do tej pory była wywoływana 'sztucznie'. mam nadzieję jednak, ze przez to moje relacje z ludzmi staną się prawdziwsze i bardziej wartościowe. w koncu po co rozmawiac z kims kto bez używek nie potrafi otworzyć się na ludzi ;)
 
 
Kolega

Wysłany: 13-04-2012    [Cytuj]

Prawda prawda, zabawa na trzezwo to jest to. Glupie jest to, ze niektorzy mowia "na trzezwo to nie ma co isc na impreze", jednak nie zauwazyja ile jest plusow bycia trzezwym na imprezie np.:
- Czysty umysl
- Mozliwosc powrotu samochodem z imprezy, co za tym idzie oszczednosc kasy i czasu.
- Duze zaoszczedzenie pieniedzy
- Brak ryzyka ze nagle urwie sie film
- Co jak co dziewczyny mimo wszystko, wola osoby ktore sa czyste w nalogach, moze nie kazda tak mowi ale w praktyce tak jest
- Brak kaca, wyrzutow sumienia, niewiedzy co sie dzialo i czy napewno nic zlego nie zreobilem pod wplywem
 
 
nikiriki

Wysłany: 09-05-2012    [Cytuj]

plusów jest dużo , ale NAŁÓG to coś co sprawia, że nie myślimy do końca racjonalnie i logiczne. po prostu tego chcesz i już.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna